DÜNYANIN EN İYİ KARBONHİDRATI!

Vitargo, Olympiyatçılar, tüm spor dallarında seçkin sporcular ve egzersiz performanslarını, sağlıklarını ve esenliklerini iyileştirmek için çabalayan milyonlarca insan tarafından kullanılan devrim niteliğinde bir yaşam enerjisi kaynağıdır. Vitargo en hızlı vücut yakıtıdır ve herkesin antrenmanı tamamen tamamlamasına ve aynı gün toparlanma garantisi sunan en iyi enerji kaynağıdır.

Bağımsız, üniversite temelli araştırma çalışmalarına ve Vitargo eğitimi almış ünlü ulusal ve uluslararası bilim adamlarına güvenebilirsiniz. Bu çalışmalar, Vitargo’nun egzersiz öncesi, sırası ve sonrası için en hızlı vücut yakıtı olduğunu ve Vitargo’nun aynı gün yakıt geri kazanımını 1 saat içinde %70 daha hızlı artırdığını ve maltodekstrin artı şekerlere kıyasla 2 saat içinde %77 daha fazla glikojeni yenilediğini gösteriyor!

 Biz bilime dayalı bir şirketiz ve etiketimizdeki her iddia, yayınlanmış bilimsel araştırma kanıtlarıyla desteklenmektedir. En yüksek performansınız, kalite, saflık ve bütünlük konusundaki ciddi taahhüdümüzü hak ediyor.