XTEND, 10 yılı aşkın bir süredir mükemmel bir iyileşme süreciyle, terle kaybolan besin maddelerini yerine koymaya yardımcı olmaktan fazlasını yapar. Gezegendeki en iyi geri kazanım ürünlerini yapmak için bilimi, inovasyonu ve klinik olarak incelenen bileşenleri kullanıyor. Bu nedenle Dünyanın 1 numaralı BCAA Markasıdır.

Aktif beslenme ve daha iyi performans içeceklerinde küresel bir lider olarak Nutrabolt, milyonlarca aktif birey, fitness fanatiği, seçkin sporcular ve yaşamın her alanında performanslarını optimize etmek isteyen insanlar tarafından bilinir ve güvenilir. 2002 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana firmanın vizyonu, insan potansiyelini en üst düzeye çıkaran ürünler geliştirmek, ilham vermek ve üretmek olmuştur.

Nutrabolt’un portföyü, endüstri lideri spor beslenme markalarını içerir: Amerika’da en çok satan antrenman öncesi C4®’ün orijinal üreticisi Cellucor® ve dünyanın bir numaralı BCAA markası olan XTEND®. C4® ürün grubu yakın zamanda spor beslenme pazarını aşarak ülkedeki en hızlı büyüyen performans enerji içeceği haline geldi. Nutrabolt’un ürünleri 150’den fazla ülkede satılmaktadır.