Fropie, 2013 yılında doğal, katkısız ve lezzetli ürünleriyle sağlıklı beslenmeyi keyifli ve ulaşılabilir kılmak için kuruldu. Butik kefir üretimi ile başlayan sağlıklı ürün yolculuğunda bugün odağında probiyotik olan yenilikçi ürünlerle devam ederek kendine iyi bakmak isteyen herkes için farklı seçenekler sunmaktadır. Fropie, kombuchadan probiyotik bara, hayatın her anında tüketilebilecek iyi ve doğal ürünler ile her geçen gün ürün yelpazesini genişletiyor.

İyi beslenmenin ve iyi olmanın gücüne inanan yenilikçi bir firmadır! Ürünlerini, butik üretim titizliğine sadık kalarak, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi tedarikçilerinden elde edilen içeriklerle, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan üretiliyor. Ar-Ge departmanı ile bağışıklık sistemimizi güçlendiren ve hayat kalitemizi arttıran probiyotikleri günlük rutinlerimize kolayca entegre etmenin yollarını araştırıyor, doğal ve lezzetli alternatifler yaratmak için çalışıyor.

2019 yılının başında, dünyanın önde gelen süper gıda, kahve ve kuruyemiş tedarik firması Voicevale ile güçlerini birleştirerek üretim gücünü artırarak en iyi, en doğal ürüne doğrudan ulaşılmasını sağladı. Ürünlerinde yer alan içerikleri tarlaya kadar takip edebiliyor, tüm tedarik ve üretim süreçlerini insana ve doğaya saygılı şartlarda, uluslararası gıda ve çevre güvenliği standartlarına uygun bir biçimde, Voicevale güvencesiyle gerçekleştirmeye devam ediyor.

Formüllerini, ilk günkü heyecanla, iyi beslenmek isteyen herkesle paylaşmaktan mutluluk duyuyor, sağlıklı bir yaşam sürmeyi kolaylaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor!