BioTechUSA, 20 yılı aşkın bir süredir en büyük zenginliğin sağlık olduğuna inanan ve dünyanın her yerindeki insanların sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak vizyonuyla kendini sürekli geliştiren Avrupa’nın en büyük Supplement üretici firmalarından biridir. 

BioTechUSA, Avrupa’da 180 den fazla mağaza, 1500 den fazla çalışanıyla, 12 Facebook sayfası, 9 İnstagram sayfası, 4 Youtube kanalı, 70 sporcu sponsorluğu ve 15 Milyondan fazla takipçisiyle, Avrupa’nın en çok satan İso Whey ürünüyle başarısını zirvede tutmaktadır. BioTechUSA 32.000 m2 fabrikasında besin takviyelerini, yüksek kaliteli ve özenle seçilmiş içeriklerden üretir. Ürünlerin mikrobiyolojik, analitik ve duyusal parametreleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. 

Laboratuvarlarında yılda 25.000 test yapılmaktadır. BioTechUSA, yaşam tarzları ve spor başarılarıyla çok sayıda insana ilham veren profesyonel sporcular (Ulisses – uluslararası marka elçisi; Stephanie Davis – uluslararası fitness etkileyicisi; Eszter Oczella – IFBB BIKINI PRO) ve spor takımları ile işbirliği yapmaktadır.