Supra Protein bir Suprafooding markasıdır. Suprafooding Gıda San. ve Ticaret A.Ş., 2015 yılında İstanbul’da gıda bileşenleri konusunda uzman profesyoneller tarafından kurulmuştur. Suprafooding, gıda ve gıda takviyeleri alanında üretim yapan şirketlere gıda bileşenleri tedarik eder; ürün geliştirmede danışmanlık hizmeti verir. Özellikle kolajen ve jelatin gibi hayvansal kaynaklı proteinler konusunda sektörün önde gelen çözüm ortağı ve tedarikçilerindendir.

Mükemmel protein, yalnızca özenle yetiştirilip, mükemmel koşullarda üretilen bitki ve hayvanlardan elde edilebilir. Bu yüzden hammadde konusunda oldukça seçici davranır; kaliteden ve gıda güvenliğinden asla taviz vermez. Bu oldukça dinamik bir süreçtir. Dünyayı dolaşır, bu koşulları sağlayan dünyanın önde gelen üreticilerinin birinci sınıf hammaddelerini keşfeder ve satın alır.

Supra Protein için kullanılan hammaddelerin yalnızca birinci sınıf olması yetmez. Dini ve kültürel hassasiyetlere saygı asla taviz verilmeyeceği olmazsa olmazıdır. Bu kapsamda ürünlerinde kullanılan hayvansal kaynaklı hammaddelerin uluslararası kuruluşlar tarafından Helal Sertifikalı olması temel kriterdir.

Supra Protein Kolajen, protein ile yoğrulmuş bir tutkunun, markaya dönüşümünün öyküsüyle karşınızda.