The LARGE LIFE LIMITED, 2003 yılında İngiltere’nin Manchester şehrinde kuruldu. Sahibi, şirketin Avrupa ve dünya çapındaki işlerini yürütmek, birinci sınıf besin takviyesi markalarının maksimum erişimini sağlamak için bu konumu seçti. Araştırma ve geliştirmeye yapılan yoğun yatırım nedeniyle, bu, tamamlanan süreçte nihai kalite standartlarını sağlamıştır. Bu nedenle AMIX™ Nutrition, Avrupa genelinde kaliteye önem veren birçok tüketicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Markanın ürünleri, vücut geliştirme, fitness ve eğlence endüstrisinin diğer alanlarında en üst sıralarda yer alan birçok profesyonelin memnuniyetini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Batı Avrupa’da spor beslenmesi ve takviyesi endüstrisinde en saygın üreticilerden biri olarak, son derece etkili ürünlerinin dağıtım ve satışındaki hızlı büyümesiyle büyük ölçüde desteklenmiştir.

Yıllar geçtikçe, Large Life’ın tescilli ticari markası AMIX™ Nutrition, en iyi pazar öncülerinden biri haline geldi. Orta Avrupa ve Doğu pazarlarında sağlam temeller atarak hızla artan talep nedeniyle, bu şirketin Avrupa’nın tam merkezinde son teknoloji Ar-Ge, üretim ve lojistik tesislerini inşa etme kararına da beraberinde getirmiştir.

AMIX™ Nutrition’ın fütüristik ve etkileyici tasarımı, ürün portföyünü daha da farklılaştırmaktadır.

AMIX™ Nutrition, eğlence amaçlı sporcular ve kadınlar, sağlıklı yaşam meraklıları, fitness severleri ve en iyi profesyonel vücut geliştiriciler için tüm hedeflere ulaşmak için gerçekten en iyisini temsil etmektedir.