BİZİ, MARKAMIZI VE ŞİRKETİMİZİ TANIYIN. TUTKUMUZU KEŞFEDİN.

Sürekli sıkı çalışma, müşteri hizmetleri odaklı bir tutum ve kârın neredeyse tamamının yeniden yatırılmasıyla başlayan bir yolculuk.

2013 yılında daha büyük bir özveri ve tutkuyla 7Nutrition markamızı yarattık. Amaç netti: vücut geliştiriciler ve fitness yarışmacıları için bir marka yaratmak. Bu nedenle yarattığımız ilk ürün, en saf yüksek yüzdeli izole ISO P290 idi. Ardından saf, BCAA’lar ve glutamin gelir. En zorlu rakip grubuna özel odaklanma, ham maddelere ve ek formüllere yönelik saplantılı özenimiz, çok dinamik bir gelişmeyle sonuçlandı. Şu anda kapsül makineleri, toz karıştırıcılar ve kendi yağ değirmenimiz ile kendi üretim tesisimize sahibiz.

Şubelerimiz İngiltere, Almanya, İrlanda, İspanya, İskoçya, Danimarka, Slovakya, Hollanda ve Fransa gibi ülkelerde bulunmaktadır. Ürünlerimiz, IFBB PRO Rob Piotrkowicz tarafından ortaklaşa yaratılmıştır. 2016 yılında ayrıca Polonya’nın en dinamik gelişen şirketlerine verilen prestijli bir ödül olan “Business Gazelle” ödülünü almanın mutluluğunu yaşadık. Ama asıl önemli olan şu ki, 2005’teki aynı kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.